Serena Sula
Serena Sula
Serena Sula
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Serena Sula është këngëtare. Më datë 22 Maj 2022, Serena Sula publikon videoklipin "Twerk". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Stine. Produksioni audio u realizua nga Stine.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0