Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi - Im On It Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  11

Endless Night
It's a endless night
With you babe
Up All Night
We be up All night
till the come up babe
you know wussup Bae
i know
you love the way i hit it
girl
i got ya body in motion
scooba diving right there
girl

............Nuk kemi video për këtë këngë.


Seven Saraqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/08/2014


Seven Saraqi - Im On It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Im On It".
3. Video është e këngës "Im On It", por nuk këndohet nga Seven Saraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:


Komente 1