A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seven Saraqi & Don Phenom - Ti Po Rren


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/11/2018

2018-11-28T18:28:40

See Also

Don Phenom

Lyrics:

Don Phenom

Lyrics:

Seven Saraqi


(Ref)Ti po rren, ki mendu qe nuk pallitesh
Tash krejt e din, po nuk e din pse po quditesh
Krejt a rren, si dhipat qe pi blejn kto,
Maje men, shum shpejt kan me dek kto

Y’all can’t f**k with these melodies that i do,
You tryin’ be me, missin’ me too,
New bi**h and a new crib with a view,

Krejt e din my shqipez from New York
Krejt i kom shok, mu kon rich ose broke
Komt i maj ntok qado qe ka me ndodh

Qa po thu se skam koh,
Nese sfol per lek nuk ki qa fol
Shoki ski qa fol

(Ref)

Kush ju msoj juve ket rap shit
Kush ju msoj juve fakin’ gang shit
Po vjen me stilin kur po bon naj fresh cleap
Se pa Phenomin nuk ka inspirim me hip hop


Lyrics submited by Jona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019