Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Bylbyl Bahem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bylbyl Bahem".
3. Video është e këngës "Bylbyl Bahem", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Bylbyl Bahem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Unë Jetoj Për Ata Sy"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00O bylbyl bahem
N'male t'Qyqavices
O t'ja shoh synin o
Vashes se Drenices

Bukuria
Ma la pergjys kangen
Kur e pash
Te miren e Besjanes

Ref...
O fluturoj e
Ne ket bot te madhe
Bukuri nuk gjeta o
Si vashen shqiptare

O ma do zemra
Fluturoj mbi male
T'shoh vashat t'Prishtines o
Tetov e Tiranes

O bylbyl bahem
T'shoh zanat t'Tropojes
O vjen Çapratit o
E mira e Gjakoves

N'maje t'Sharrit isha
Shkup e Shkoder
Couca tetovare
Si lul bore

Ref...
O fluturoj e
Ne ket bot te madhe
Bukuri nuk gjeta o
Si vashen shqiptare

O ma do zemra
Fluturoj mbi male
T'shoh vashat t'Prishtines o
Tetov e Tiranes

...

O ma ndal dielli
Zeshkanja e Ulqinit
Vashat nga Prizreni
I japin drit Pashtrikut

Lulja e Ferizajit
Plot me erna
Shtat selviat
Na i rrit veç Peja

Ref...
O fluturoj e
Ne ket bot te madhe
Bukuri nuk gjeta o
Si vashen shqiptare

O ma do zemra
Fluturoj mbi male
T'shoh vashat t'Prishtines o
Tetov e Tiranes


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet