Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Uron Baba Uron Nana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uron Baba Uron Nana".
3. Video është e këngës "Uron Baba Uron Nana", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Uron Baba Uron Nana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Fllad I Zemres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ka dal baba i prin darsmes ne kete dite plot gezim, sa her hyn e del prei valles merr urime e jep urim.
Sa ni mal eshet gezimi i nanes dit te madhe sot ka prit,urojn dajt teze vllaznija trashegofshi qifti i ri.

REF:
Ju tupana bini pa pushueee lum e lum qe prita ooo djalin me e martueee2x
Uron baba uron nana djalin me gjith nuse e kalofshi te lumtur jeten si kjo dit e gezume2x

Motra e bija i prin valles nuk dojn sote me pushu,ku ka gzim ma te madh se sot vlla me te mirin me e martu.
Ndizet kanga edhe vallja tan dasmoret rrehin shuplak nusja e dhendri si dy lule po na vijn ngadal ngadal.

REF:
Ju tupana bini pa pushueee lum e lum qe prita ooo djalin me e martueee2x
Uron baba uron nana djalin me gjith nuse e kalofshi te lumtur jeten si kjo dit e gezume 2x

Ju tupana bini pa pushueee lum e lum qe prita ooo djalin me e martueee2x

Uron baba uron nana djalin me gjith nuse e kalofshi te lumtur jeten si kjo dit e gezume 2x


Ky tekst u dërgua nga  ema
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet