Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - M'shikon E S'më Flet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

M´shikon e sme flet,
me njata sy t´zeze
Zemren seq ma ndez,
kur me buzeqesh

REF
Perendi moj, jam betue
Tjeter vajze skam me shikju
Tjeter zemer s´asht per mu 2x

Shirtin ma pervlon,
me vrit ja me don
Me mban nje pike shpres,
se imja do t´jesh

REF
Perendi moj, jam betue
Tjeter vajze skam me shikju
Tjeter zemer s´asht per mu 2x

Moj vashe pse mendon,
merr djalin qe t´don
Besoj zemres-o,
qe per ty jeton

REF
Perendi moj, jam betue
Tjeter vajze skam me shikju
Tjeter zemer s´asht per mu 2x


Ky tekst u dërgua nga Kafexholli


Publikimi: 27/07/2013Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0


Shaqir Cërvadiku - M'shikon E S'më Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'shikon E S'më Flet".
3. Video është e këngës "M'shikon E S'më Flet", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.