Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Te Prita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Prita".
3. Video është e këngës "Te Prita", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Te Prita  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2013

2013-12-02T15:12:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Prita" kënduar nga Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lule Merkulaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I
Pse gjithmone keshtu vepron
here me thua qe me don
pse largohesh e m,harron
pastaj vjen falje m,kerkon

Nuk e di ,jo s,e kuptoj
pse gjithmone keshtu veproj
dhe padashur te lendoj
por ta dish se t,dashuroj

Refreni
Te prita,te prita i dashur ty te prita,
koha pa ty me ndalon
nuk erdhe,nuk erdhe
jo,jo ti nuk erdhe
deri kur kjo loje vazhdon

Te dua,te dua,vetem ty te dua
lojen time s,e kupton
pranoje,pranoje,faljen ti pranoje
zemra falje te kerkon

II
Dashnia e pare je per mu
dhe gjithcka te kam dhuru
deri kur te besoj
dashuria nuk eshte loje

Nuk e di .......Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet