Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - N'diten E Bashkimit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'diten E Bashkimit".
3. Video është e këngës "N'diten E Bashkimit", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - N'diten E Bashkimit  (Feat. Sala Bekteshi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"N'diten E Bashkimit"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sala Bekteshi

19/07/2012

2012-07-19T01:50:29+00:00Shaqiri...
Dy dashni n'ket zemer o
Moti i kam rrujt
Deri sot moj vasho
S'ja kam than kerkujt

Nji dashni per ty
Per ata sy t'zi
Tjetren per ni toke
Qe i thone Shqipni

Sala...
Hajde djal shetisim o
Prishtin e Tiran
Me ty bore as shi
S'e kam dert me m'zan

Ne Ulqin e Çameri
Me ty me i shetit
Per kurgjo n'ket jet
Ma s'isha merzit

Ref...sebashku...
Per dy zemrat tona
Per trojet shqiptare
N'diten e bashkimit
Bajm dasmen e madhe

Krushqit do te vijne
Nga Prekazi e Vlora
Ne Kruje do t'bashkohen
Perjet zemrat tona

Shaqiri...
Hajde vash shetisim o
Neper rrug te gjata
N'Prshev t'na zbardh drita
N'Tetov t'na err nata

Deri n'maje t'Sharrit o
Ecim dor per dore
Atje ta shujm etjen ton
O me uj bore

Sala...
Ne kala te Krujes o
Atje gur mbi gur
T'i bashkojm dy zemrat
Ta ngrejm ni flamur

Rrezja e par e diellit o
Kur t'i vjen kalas
Hur e druna t'bjesh
Lakmi me na pas

Ref...sebashku...
Per dy zemrat tona
Per trojet shqiptare
N'diten e bashkimit
Bajm dasmen e madhe

Krushqit do te vijne
Nga Prekazi e Vlora
Ne Kruje do t'bashkohen
Perjet zemrat tona

...

Ref...sebashku...
Per dy zemrat tona
Per trojet shqiptare
N'diten e bashkimit
Bajm dasmen e madhe

Krushqit do te vijne
Nga Prekazi e Vlora
Ne Kruje do t'bashkohen
Perjet zemrat tona


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet