Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Mergimtar E Mergimtare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mergimtar E Mergimtare".
3. Video është e këngës "Mergimtar E Mergimtare", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Mergimtar E Mergimtare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"N'diten E Bashkimit"

Komente

Asnjë Koment

19/07/2012

2012-07-19T01:50:32+00:00Mergimtar e mergimtare
Pjese e zemres atdhetare

Ah ty fati t'ka provu
N'vende t'huja me jetu
Çoje ballin fol krenar
Lum e lum thuj jam shqiptare

Ref...
Vendi i huj mos me t'mashtru
Komb e gjuh mos me i harru
S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter

S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter

Mergimtar e mergimtare
Jeta jote mbush me halle

O me dasht gurin ku ke le
Ver per ver hajde n'atdhe
Ver per ver hajde n'Shqipni
Ku shqip Zoti t'bekoj tye

Ref...
Vendi i huj mos me t'mashtru
Komb e gjuh mos me i harru
S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter

S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter

...

Ref...
Vendi i huj mos me t'mashtru
Komb e gjuh mos me i harru
S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter

S'ka me t'dasht kush jo ma teper
Veç kjo nan Shqipni e vjeter


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet