Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Per Dashnore Nje Porosi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Dashnore Nje Porosi".
3. Video është e këngës "Per Dashnore Nje Porosi", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Per Dashnore Nje Porosi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

23/10/2013

2013-10-23T08:50:52+00:00Qysh me mbajt zemren e qet
Bukuri kah t'shohin syt
Kjo dashni dashnia e shkret
Sa her don te ngjall e t'mbyt e

Pun e madhe esht dashnia
Sa her don zemren t'a merr
Çka fitun prej saj njerzia
Dikush hajr e dikush sherr e

Ref...x2
Per dashnor nji porosi
Syni e zemra kurr nuk plaken
Po dashnia o dashni
Ja t'flladit ja ta çet flaken

N't'u pas shkru me ra n'dashni
Dashte s'dashte ki me ra
Ishalla nuk t'bon vaki
Se ti vet s'ki çka me ba e

Pun e madhe esht dashnia
Sa her don zemren t'a merr
Çka fitun prej saj njerzia
Dikush hajr e dikush sherr e

Ref...x2
Per dashnor nji porosi
se 2 zemra kurr nuk plaken
Po dashnia o dashni
Ja t'flladit ja ta çet flaken

...

Ref...x2
Per dashnor nji porosi
Syni e zemra kurr nuk plaken
Po dashnia o dashni
Ja t'flladit ja ta çet flaken


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet