Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Nuk Jemi Pa Faj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jemi Pa Faj".
3. Video është e këngës "Nuk Jemi Pa Faj", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Nuk Jemi Pa Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T10:57:57+00:00Si rrufe prej qiellit
Zemrat na u kan vra e
Veç per fjalt e huja
Ne te dy u ndam e

Pa nevoj u grindem
E prishem nji bes e
Kemi mbet si qyqe
Ndam per faqe te zez e

Ref...
Ti je veç e imja
Un i yti jam
As ti e as une
Nuk jemi pa faj

Nji gabim e ben
Zemrat qe u ndan
Gabimin e dyt
Pse bashk mos me u ba

Gabimet qe i bam e
S'ka nevoj te thuhen
Xhelozin e ndjejne
Veç zemrat qe duhen

Po te lutem kthehu
Bota le te flasin
Ne jemi nji shpirt e
Goj keqijt le t'pelcasin

Ref...x3
Ti je veç e imja
Un i yti jam
As ti e as une
Nuk jemi pa faj

Nji gabim e ben
Zemrat qe u ndan
Gabimin e dyt
Pse bashk mos me u ba


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet