Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Me Dashni Sish Kan Mahi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dashni Sish Kan Mahi".
3. Video është e këngës "Me Dashni Sish Kan Mahi", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Me Dashni Sish Kan Mahi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Shqip, Shqip, Kuq E Zi"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2015

2015-07-24T11:39:15+00:00Më dashni moj zemer, zemer,
nuk ish kan mahi.
Jo kurrë nuk mu hoq oj zemer,
maraku për ty.

Ref.:
Sot, sot më m'desht,
neser ske më m'gjet.
Se kjo botë oj zemer,
askujt ska më'i mbet. 2x

Marak, marak spo ma len shpirtin rahat. 2x

Oh sa fort të dua oj zemer,
spo mundem ngapak.
Më ty e kam gjet oj zemer,
shpirtin tim binjake.

Ref.:
Sot, sot më m'desht,
neser ske më m'gjet.
Se kjo botë oj zemer,
askujt ska më'i mbet. 2x

Marak, marak spo ma len shpirtin rahat. 2x

Ref.:
Sot, sot më m'desht,
neser ske më m'gjet.
Se kjo botë oj zemer,
askujt ska më'i mbet. 2x

Marak, marak spo ma len shpirtin rahat. 2x


Ky tekst u dërgua nga Liridon ;-)
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet