TEKSTESHQIP

Shaqir Cërvadiku
Vajza Është Pranverë E Jetës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajza Është Pranverë E Jetës" kënduar nga Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti u krijua nga vetë këngëtari, teksa producent i këngës është Burim Krasniqi.