A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sharr Braina - Nur Dich


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/11/2018

2018-11-06T21:01:49

Production:

Zzap And ChrissSorry, this song lyrics is not yet available "Nur Dich" sung by Sharr Braina.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Nur Dich".
The music video from Sharr Braina attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019