Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila - Superfiksim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  64

çke me mu e di ste njoh un ty
kujdes se eshte rrezik keshtu me mir largohu
pak e veshtir e di se jam e mir
ç’ti bej nuk eshte e lehte,terbimi yt jam une vet

nuk di kur do mbaroje ky obsesion fiksimi yt
dua te dal nga kto korniza ku ti me ke fut
e di qe sbi ne gracken tate por kujdes ndalo
po si tja bej me ty ti kurthet vec se po mi shton

ref.2x
hey me le rehat hey ste dua prane
boll me ti mos e zgjat
sa her me thua ti me do
aq here sma ndjen dhe mua jo
ty te pelqejne lajkat e mia
duhet ta dish cesht dashuria

ok me ty problemet skan maru
gjith diten thashethem bla bla shum zhurm pa sens
te jesh si un zonjush si zan nuk eshte e lehte
te jesh superfiksim duhen vite e shekuj plot nje jet

ref.2x
hey me le rehat hey ste dua prane
boll me ti mos e zgjat

vijne e shkojne te gjitha me vezhgojne
kudo perflitem un pasjoni yt sme hyn ne pun
jam kudo kudo cfardogje qe bej,gjithcka qe kam
nga larg ju pershendet dhe ju

2x
sa her me thua ti me do
aq here sma ndjen dhe mua jo
ty te pelqejne lajkat e mia
duhet ta dish cesht dashuria


Ky tekst u dërgua nga arjola mucaSheila Haxhiraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/08/2013


Sheila - Superfiksim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superfiksim".
3. Video është e këngës "Superfiksim", por nuk këndohet nga Sheila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 5