TEKSTESHQIP

Sheila
Gënjeshtare
Lyrics

Genjeshtare
Se veten shoqe mir e mbaje
Ca t’kam besu per dobsi e more
E me m’lendu se di si munde?
Ref
Jo mos e kerko nje mundesi
Merri edhe lotet jepja atij
cdo gje mori fund tani ska me rendesi
mikja ime vjeter tashme je ti
Break
Mos m’bo mu me faj ti
Mos m’bo mu me faj ti
II
Je shume vone se me mu ke gabu
thuaj ti atij mos guxo me m’kerku
s’falet kjo tradheti se shume ulet ke vepru
mos m’bo mu me faj ti, mos m’bo mu me faj ti
Bridge
Ti genjeshtare ishe ti me shume se nje shoqe per mu
Ti mekatare
Ca ka mbet mo,as fjal me t’gjyku
as fjale me t’gjyku
INFO
Produkti muzikor bëhet i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i realizuar me shije edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 1 Tetor 2019. Për komponimin dhe për tekstin u kujdes Sheila Haxhiraj.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200