TEKSTESHQIP

Shkelqim Berberi
Era Jote
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Era Jote" kënduar nga Shkelqim Berberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është finalizuar para një audience më të gjerë i përpunuar bukur edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 29 Shtator 2016.