Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkodran Tolaj - Tiranase
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tiranase".
3. Video është e këngës "Tiranase", por nuk këndohet nga Shkodran Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkodran Tolaj - Tiranase  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hape Zemren"

Komente

Asnjë Koment

06/01/2009

2009-01-06T04:06:46+00:00Mendjemadhe e lazdruar
je moj e uruar
por e bukur ,
por si zane
lind e rritur ne Tiran,
vjen nga jugu a nga veriu
ku do gjan fate te ziun
nje buzeqeshje nuk ma dhe
t'lutem thuaj pse,pse,pseeeee
moj shqiptare Tiranase nje
buzeqeshje se me plase
her unaza her ne prak ,zemren time
dogje flak.
.
Me Freskin e lumit t'Lanes
bukurin ja shton Tiranes
deri te sheshi Skendrebe une
per ty dolli do ngre ,dolli do ngre.

Krenaria jote e madhe sa vet
mali i dajtit po me sjell moj
vetem halle do t'ja plasi vajit.

Mendjemadhe e lazdruar
je moj e uruar
por e bukur ,
por si zan
lind e rritur ne Tirane
moj Shqiptare Tiranase
nje buzeqeshje se me plase
her unaza her ne prak
zemren time dogje flak

Me Freskin e lumit t'Lanes
bukurin ja shton Tiranes
deri te sheshi Skendrebe une
per ty dolli do ngre ,dolli do ngre

Moj Shqiptare Tiranase nje
buzeqeshje se me plase
her unaza her ne prak
zemren time dogje flak

Me Freskin e lumit t'Lanes
bukurin ja shton Tiranes
deri te sheshi Skendrebe une
per ty dolli po ngreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Alba
Më Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë