Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Shkodran Tolaj - Nënës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2016

2016-10-21T16:01:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nënës" kënduar nga Shkodran Tolaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkodran Tolaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gazmend Hyda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ngoni vllëazon ju me ja u' than dy fjal respektone nanen deri na eshte gjall deri na eshte gjall se nana tka lind dhe me mund tka rrit andaj mos harro nanen respekto nanen respekto lumi aj i lumi ate qe ndëron meshiren e zotit aj do ta fiton aj do ta fiton sa ka hjekur nana me ty o njeri mos me ja dit vleren mare është per ty mare është per ty andaj o njeri kujdes mos gabo respektoje nanen xhenneti fito xhenneti fito denimi Allahut vllazer është i rand andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kan andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kanMë Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet