Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Shkodran Tolaj - Hero I Zemrës Sime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2018

2018-03-05T17:05:06


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hero I Zemrës Sime" kënduar nga Shkodran Tolaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkodran Tolaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet