A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkumbin Ismaili - Deri Ne Perjetesi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2008

2008-02-26T18:44:00

E gjithë jeta ime më pat qenë një peng se ty do të takoj por asnjëherë nuk kam besuar se kjo natë do të na ndajë..., e do na largojë.................Unë tashmë kot mundohem tët harroj kur s'mundem jo nuk mundem pa ty nuk mundem të jetoj ti je dielli im që perëndon
ouououuuuuu

Ref: Tash s'më mban më heshtja dot s'do t'kem pranë më at që dua më shikon në syt me lot më kupton e din që vuaj (2*)

E gjihë jeta ime më pat qenë një peng se ty do të takoj por asnjëherë nuk kam besuar se kjo natë do të na nadjë...,e do na largojë.................Por unë veq një gjë e di vetëm ti mund t'ju përgjigjesh lotëve të mi do t'vdes dhe do të ngjallem përsëri i yti jam gjer në përjetësi (i yti jam gjer në përjetësi)

Ref:Tash s'më mban më heshtja dot s'do t'kem pranë më at që dua më shikon në syt me lot më kuoton e din që vuaj (2*).


Ky tekst u dërgua nga Lorik Krasniqi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019