Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Shkumbin Kryeziu - U Vonuam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2009

2009-12-03T10:24:43

Këngë e albumit:

"Oj Zogo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Vonuam" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet