A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkumbin Kryeziu - Nje Deshire


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2009

2009-12-03T10:24:43

Song from the album:

"Oj Zogo"It's a long time that we try finding the lyrics to "Nje Deshire" sung by Shkumbin Kryeziu.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shkumbin Kryeziu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Agron Ahmeti. We wish that's the lyrics you are looking for:

nje deshir e kam
nje lutjeh te thjeshht

nje deshir e kam
nje lutjeh te thjeshht

veq t'jem afer teje
me shum skisha deshht

veq t'jem afer teje
me shum skisha deshht

kjo esht hera e par
qe jam dashuru

kjo esht hera e par
qe jam dashuru

merr gjithqka nga un
veq lejom te t'duu

merr gjithqka nga un
veq lejom te t'duu

dashnija e par
del nga loti n'sy

dashnija e par
del nga loti n'sy

dhe asnje minut
smund t'jetoj pa tyy

dhe asnje minut
smund t'jetoj pa tyy

qdo dit e lus zotin
per ty e per mu

qdo dit e lus zotin
per ty e per mu

mu kan bashk me tyy
jeten me kalu

mu kan bashk me tyy
jeten me kalumore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019