Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Shkumbin Kryeziu - Erupcioni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/06/2018

2018-06-09T10:23:10+00:00

Këngë e albumit:

"Oj Zogo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Erupcioni" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet