Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkupi Soldiers
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: hip-hop

Shkupi Soldiers është grup artistësh i njohur. Shkupi Soldiers ose perndryshe ne gjuhe shqipe Ushtart e Shkupit jan nje grup raperesh qe miren me muzik Hip Hop dhe RAP , ky grup sic thiret Shkupi Soldiers posedon 13 Antar.Shkupi Soldiers miret me muzik qysh nga viti 2008 se shpejti nga kta djelmosha pritet albumi i pare All Shkupi Soldiers , albumi do te thiret Krejt bashk do t'ket rreth 20 keng + 1 Video Clip i cili eshte ne perpunim e siper.Shkupi Soldiers kan marr pjes ne shum koncertet dhe pritet se shejti te ken koncert ne veti.Shkupi Soldiers ka edhe nen grup te tyre te njohurit Shkupi Family.Nga keta djelmosha priten shum sene.

Antart e Shkupi Soldiers :

AV-1
SPIDI
EX WOLF
A.B.I.A
SABO
SMOKERI
REAL EXPERT
BT
PASSIONI
UWEMMI
MITT A.K.A GANGSTA
BON-X
ENNYS

Më datë 17 Dhjetor 2010, Shkupi Soldiers publikojnë videoklipin "Paralajmrim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet