Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Ani Knon Bilbili Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani knon bilbili o ne sraj
cou more djal citna ka ni caj (2x)

citna ka ni caj ,
me sheqr te bardh
hajt more djal
mos u ban ti tamaqar (2x)

citna ka ni caj
bajna pak hysmet
mos naj cit te rand
citna pak ma te let

ani knon bylbyli
o ne deg t'qershis
e kenduam kengen
per hater t'shoqnis (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Ani Knon Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Knon Bilbili".
3. Video është e këngës "Ani Knon Bilbili", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0