Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Atje Me Pikoj Nje Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A e sheh ate shtepi atje
Te bere shkrumb e hi
Aty lokja me tundi ne djep
Sa isha femije

A e sheh at lum atje
I thone Drini i Bardhe
Aty me pikoj nje lot
Lot per dashurine e pare

A e sheh at kopsht me lule
Ku blini akoma jep ere
Aty nena ulej me priste
Per qdo pranvere

A e sheh at bjeshke atje
Ja thon emrin Sharr
Ajo per mua ishte
Dashuria e pare

A e sheh ate shtepi atje
Te bere shkrumb e hi
Aty lokja me tundi ne djep
Sa isha femije


Ky tekst u dërgua nga IZET RRACI

Shkurte Mustafa - Atje Me Pikoj Nje Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atje Me Pikoj Nje Lot".
3. Video është e këngës "Atje Me Pikoj Nje Lot", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0