Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Aty Te Gjeta Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kam dashur shqiptarin e
ashtu si zemra e din
por tani shum shum me teper
se aty te gjeta ty

ty i dashur ta fala kengen
kengen ce per ty kendoj
ajo ce ty te takon
ja tani po ta dhuroj

ajo ce ty te takon
ja tani po ta dhuroj

e kam dash kosven trime
me beso si kta dy sy
por tani shum me teper
se ajo te rriti ty (2x)

ty i dashur ta fala kengen
kengen ce per ty kendoj
ajo ce ty te takon
ja tani po ta dhuroj

e kam dasht prizrenin une
me sa zemra kam fuqi
por tani shum shum me teper
se aty ke lindur ti

por tani shum shum me teper
se aty ke lindur ti

e kam dash kosven trime
me beso si kta dy sy
por tani shum me teper
se ajo te rriti ty (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Aty Te Gjeta Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aty Te Gjeta Ty".
3. Video është e këngës "Aty Te Gjeta Ty", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0