Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Dy Sy Per Kosoven Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per prekaz nje dit u nisa
ma kish djeg zemren nje mall
thash ta shoh at baben plak
n'doshta m'ka m'bet i gjall (2x)

e pash baben me ??? n'faqe
tu i rujt ato ??????
kur me pa i qeshi buza
hajde bij mire se erdhe

njarin sy ja dhash kosoves
per me pa nje dit ma t'mire
tjetrin e ruj per kosoven
se kam dasht me pa te lire (2x)

kur u nisa prej prekazi
e lash baben me ???? ne faqe
rrudhi ballin m'pershendeti
???????????????????????

bashk me kengen time t'vjeter
pushka tij n'dricon stinet
me skenderin dhe zahirin
ni flamur ngriten n'prishtin e

njarin sy ja dhash kosoves
per me pa nje dit ma t'mire
tjetrin e ruj per kosoven
se kam dasht me pa te lire (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Dy Sy Per Kosoven
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sy Per Kosoven".
3. Video është e këngës "Dy Sy Per Kosoven", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0