Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Kisha Dasht Zerin E Saj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ooo kisha dasht te jem si ajo
emrin e te ciles m'baj
kisha dasht zerin e embel
si tipart te saj
oh sa kisha dasht

ti kendove kur s'kendohej
na dhe force na dhe shpres
kenga jote dot jetoj
asnje her nuk do te vdes
nuk do te vdes

REF:
Shkurte Fejza oj moter madhe
emri yt me ben krenare
jan te pakta fjal te mia
ty te don gjith shqiptaria

jan te pakta fjal te mia
ty te don gjith shqiptaria

II
ti kendove kur s'kendohej
na dhe force na dhe shpres
kenga jote dot jetoj
asnje her nuk do te vdes
nuk do te vdes

kisha dash te jem hynesh
sikur esht ajo vet
ti kendoj kosoves trime
sa te jetoj ne ket jet
ne ket jet

REF:
Shkurte Fejza oj moter madhe
emri yt me ben krenare
jan te pakta fjal te mia
ty te don gjith shqiptaria

jan te pakta fjal te mia
ty te don gjith shqiptaria


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Kisha Dasht Zerin E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kisha Dasht Zerin E Saj".
3. Video është e këngës "Kisha Dasht Zerin E Saj", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0