TEKSTESHQIP

Shonak
Jena Nalt
Lyrics

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt

Verse 1:

Ta kam shpreh dhe me veper
ta cova ne leter
kur dush prezantona patjeter
sa do mundohesh me kopju esht thjesht lodhje tepert
Ndoshta e kap me autotune por
kam stilin e vjeter
besniku qe esht i beses qendron deri nfun
se kom tradit mu mbur me thon qe ska si un

ke bo gabim me djalin nuk jom tip qe maj hatrin
kurr nuk ta kom dasht tkeqen po kta tut kot llapin
po folin per muziken sikur me pas fol per arin
sbashkohem me oferten prap per mu je vari ahaha

Sjam perfekt , jam unik, e boj rrapin si magic
Kur them pik dhe pik se kam dor ty me tfik
se gjona tnalta , i kam bo kto me koh
Nmikrofon po mbon si horr
smeret fama me zor

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Na na na

Verse 2:

Kurr vij un u mush plot
Ske ca bo vec derdh lot
mos meno se esht kot
Nese don problem midis nesh nuk ke shanc
Un nis e qesh me ty normal ça tjeter me bo

Kudo qe po shkel shof vetem bloz
me drog tndezun ndor i bom overdoz
Numrin ti ma ke nqf do ather le tkontaktojm
kur dush le takonha bujrum ta shohim

Ta thej nofllen ntok tlej tlym ngjak
Bone gafen e njëher mbasi vij click clack
shneti nradh tpar e ttjerat vijn mbrapa
ju hecni me centimentra un heci me hapa

Mbyllesh ndhom e don ,me kon dikush tjeter
mendimi per mu tshkakton infrakt ën zemër
je teper i lezetshem sa her si tshoh nkom
telat smund mi prek kush se per to ti jap ndor dhomt

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Na na na