TEKSTESHQIP

Shonak
N'venin Tim
Lyrics

Verse 1

Ka problem per Ty ? Shqipe ma thuj nsy
E di se ke inat se mu mka ra ky fat
Nepér klipe bojn si milionera
Njet tperditshme krejt jan pa vlera

nuk jena nqef i fusim nja 2 spllifa
Se jam antifriz e rri me do tipa
Mos mfol per 32-sha se ta qi familjen npidh
Na rrina bashk e si zinxhir jena lidh

Ti qi krejt muncit dhe motren ta shkun en dush
Do jeshile mjep pare tjap sa tdush
Muziken muziken muziken un e boj perdit
Me bo hita si na nuk ke me dit

Sa per femna mos mfol se ma kan lodh
Je kurjoz me dit shqipe se ca ndodh
Shqipe ule zonin, ta myll gojen kapak
Ti e din se ca bohet kur folet per Shonak

Ref (x2)
Shqipe ju se dini ju tregoj une nga vini
rrapi rrjedh n gjak tipa si ju, ju vej kapak
nqoftse ki menu se mu po m nalin fuqit po m shtohen e nvenin tim jo nuk falin

Verse 2

Skam erdh me rrejt , por me e hedh estraden ntok
Pistoleten nbel hala pa e shkrep bjen ntok
Nuk boj kot se ti boj trunit lavazh
A nuk e beson? hekra full nbagazh

Tshperndam neper shqipni amo bashk si vllazni
Ta fuck ekipen hic nuk ma ni
Biles femna jote synin ma ka shkel (ah)
Merre me men ca ka ndodh ën hotel


Na nuk tmarrim seriozisht
Dhe nuk pysim kerkon hic
I kam do cuna qe nuk falin
E to per mu ngrusht ta cajn ballin

Fucked up ket sen
dostat mi sakat tlon nven
bone Gabim nven tim, Jo nuk ta falin
Amo mu marr me ju vallah jo nuk ja vlen

Ref(x2)
Shqipe ju se dini ju tregoj une nga vini
rrapi rrjedh n gjak tipa si ju, ju vej kapak
nqoftse ki menu se mu po m nalin fuqit po m shtohen e nvenin tim jo nuk falin