Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Deda & Joss Stone - N'shpirt Me Ka Rrit (Duet) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Shpat Deda:]
Sa larg unë po shoh me ty
E sa shumë unë pe du ket ngjyrë
Une për sa kohë t'gjatë unë
ty t'kom lypë
E tash ma n'fund t'kom gjetë
dhe s'po kom shkallë me hypë une

[Joss Stone:]
Unë se kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, oh jo
M'kane tregu po tash me ra me pa,
pe di, pe di...
Kush kish thonë qe ka me ardhe
kjo kohë ti me m'pasë n'dorë

[Shpat Deda:]
Njejten kohë fati s'ka me lonë
na të dytë me qenë njo, jo, jo
U sa shumë po du me mujtë
ketë fat me ndrru unë se jom dashnu
veq venin edhe kohën e kom gabu

[Bashkë:]
Po prapë se prapë krejtë kjo pervojë me ty,
mi ka çelë sytë
Shumë sene t'bukra n'zemër mi ka kthy
e n'shpirtë m'ka rritë...

[Shpat Deda:]
O zemra jeme mos u prek
Se jom i lumtunë që t'kom n'jetë,
Po nëse smujë me t'pa qysh une du,
Kom me u pajtu, s'kam me u pendu
Unë s'e kom ditë që qesi shije ka fjala dashni.. oo jo...
M'kane tregu po tash me ra me pa, pe di pe di...

[Bashkë:]
S'e kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, jo, jo
M'kane tregu po tash me ra me pa,
pe di, pe di..

[Joss Stone:]
pe di, pe di
I know, I know
I know, I know
Yes I know this
Yes I know this
It's impossible
to hold you like I want to

[Shpat Deda:]
S'e kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, jo, jo
M'kane tregu po tash pe di...Publikimi: 13/09/2018Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:


Komente 0


Shpat Deda & Joss Stone - N'shpirt Me Ka Rrit (Duet)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'shpirt Me Ka Rrit (Duet)".
3. Video është e këngës "N'shpirt Me Ka Rrit (Duet)", por nuk këndohet nga Shpat Deda & Joss Stone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.