TEKSTESHQIP

Shpend Latifi
Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, materiali muzikor u bë i disponueshëm para audiencës i ilustruar nga ana vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 5 Janar 2010.