TEKSTESHQIP

Shpend Latifi
S'jan Si Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'jan Si Ti" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që ky projekt u finalizua tek audienca i realizuar në aspektin vizual me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Qershor 2016. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është vetë artisti.