TEKSTESHQIP

Shpend Latifi
Engjëll
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjëll" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është bërë i disponueshëm tek publiku i përpunuar në sferën vizuale edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 20 Shkurt 2018.