Shpend Rama
Shpend Rama
Shpend Rama
  • Vendlindja:
  •  Gjermani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Shpend Rama është këngëtar. Më datë 3 Maj 2020, Shpend Rama publikon videoklipin "Nanë E Babë I Lash Vëtmi". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi, ndërsa orkestrimi u punua nga Lili Rama.

Më datë 29 Gusht 2022, Shpend Rama & Gazmend Krasniqi publikojnë videoklipin "Na U Mbyll Dera".

Më datë 15 Shtator 2022, Shpend Rama & Fatlinda Rama publikojnë videoklipin "Lum Aj Lum Moter Qe Ka".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0