Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpetim Mustafa - Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kerkoj".
3. Video është e këngës "Kerkoj", por nuk këndohet nga Shpetim Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpetim Mustafa - Kerkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Shpetim Mustafa

Komente

Asnjë Koment

22/05/2010

2010-05-22T20:10:54+00:00Kerkoj te ardhmen qe t'vazhdoj,
ne t'kaluaren mos t'jetoj.
Kerkoj ate qe s'e gjej dot
menyren qe ti fshij keta lot.
Kerkoj nje dite qe ta shijoj
por vec naten e jetoj.
Kerkoj gjithcka,e s'gjej asgje
flas tere kohen-s'me del ze.
Dua ta di pse ende jetoj
dhe s'kam motivin qe te vazhdoj.
A thua gjithmone keshtu do t'jem
shoqeri t'me beje malli,e ty mos t'kem
....ty mos t'kem.
Kerkoj te ardhmen qe t'vazhdoj
ne te kaluaren mos te tretem,
dua nje jete qe ta jetoj
dhe ne keto shtigje mos t'mbetem.
Kerkoj pak force qe mos t'shuhem
por nga kujtimet rrenohem,
Kerkoj qe te jetoj pa ty
e ti harroj ata sy.
Dua ta di pse ende jetoj
dhe s'kam motivin qe t'vazhdoj.
A thua gjithmone keshtu do t'jem
shoqeri t'me beje malli e ty mos t'kem
...ty mos t'kem.
A thua gjithmone keshtu do t'jem
shoqeri t'me beje malli e ty mos t'kem
....ty mos t'kem.....


Ky tekst u dërgua nga Albana
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet