Sidorela Roli
Sidorela Roli
Sidorela Roli
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne
Sidorela Roli është këngëtare. Më datë 21 Nëntor 2017, Sidorela Roli publikon videoklipin "S'ka Rrena".

Më datë 22 Korrik 2019, Sidorela Roli publikon videoklipin "Fjale". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 10 Dhjetor 2021, Kolë Oroshi publikon videoklipin "S'po Du Fjale", në bashkëpunim me Sidorela Rolin. Teksti i këngës u shkrua nga Uki Latifi. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

Son Bacova ka njoftuar se më datë 10 Gusht 2023, do publikojë videoklipin "Nuk Ta Fal", në bashkëpunim me Sidorela Rolin. Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Gert Manushi, ndërsa tekstin e shkroi Endrit Mumajesi.

Më datë 10 Gusht 2023, Son Bacova publikon videoklipin "Nuk Ta Fal", në bashkëpunim me Sidorela Rolin. Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Gert Manushi, ndërsa tekstin e shkroi Endrit Mumajesi.

Më datë 4 Tetor 2023, Petro Xhori publikon videoklipin "Trëndafil", në bashkëpunim me Sidorela Rolin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Petro Xhori, teksa për arranzhimin u kujdes Xhulio Milloshi. Videoklipi u prodhua nga kompania MagicPro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0