Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Roli - S'ka Rrena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Zemer un’ ty tkom dasht
Kur ti mthe je per mu
E kom dit’ qe jena bashk’
Krejt sfidat me kalu

Se nzemer jom te ti
Ajrin e marim bashk’
Krejt flasin kur nuk din’
Se un’ ty tkom dasht

Ti e di qe jom un’
Ajo qe s’menon per fund
Se po don tjesh me mu
Se te du pa fund


Nuk ka rrena ska rrena
Dashni kena na a a
Na na jena na jena
Vec nga jena dy bashk’


Sidorela Roli - S'ka Rrena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Rrena".
3. Video është e këngës "S'ka Rrena", por nuk këndohet nga Sidorela Roli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidorela Roli:


Komente 0