Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silva Gunbardhi - Lalushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lalushe".
3. Video është e këngës "Lalushe", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Silva Gunbardhi - Lalushe (Feat. Defri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

17/03/2017

2017-03-17T16:27:07+01:00REF. x2:
Lalushe lalushe
shum shpejt menjen ti ma mbushe
lalushe lalushe
jo si un ste do kerkushe

Speciale me thuaj a jam per ty
Zemer do jemi ne te dy, te dy, te dy,te dy
Gjithmon,gjithmon me ty
Do te pres,do te pres deri sa te vdes
Do te pres edhe dheu sdo tme tres

REF. x2:
Lalushe lalushe
shum shpejt menjen ti ma mbushe
lalushe lalushe
jo si un ste do kerkushe


Ky tekst u dërgua nga Besa
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë