Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Tafani - Mjaft Me (Feat. El-padrino, G-mcd & Fredi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa me lodh ti mua se kupton more djal
nuk me le as kohe qe te then ndonje fjal
dhe me bisht te syre tinas kur me shikon
kam frik te te dua kam frik se me lendon

( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend
( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend

je e embel xhane moj aman ee
une nuk te dua jeten per fateleee
mos ke frik se po te bertet mami
goce goce goce ajde tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di
( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend
( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend

je e embel xhane moj aman ee
une nuk te dua jeten per fateleee
mos ke frik se po te bertet mami
goce goce goce ajde tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
goce goce goce eja tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

goce goce goce eja tek lali


Ky tekst u dërgua nga LeonardSilvia Tafani
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/09/2011


Silva Tafani - Mjaft Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft Me".
3. Video është e këngës "Mjaft Me", por nuk këndohet nga Silva Tafani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silvia Tafani:


Komente 0