Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Silvan Pentars - Bella  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

05/10/2015

2015-10-05T00:41:05+00:00Ref:
Bella sa te du, Bella sa te du..
Veq nje her ti me m'thon baby??
hajde me mu..

Hajde me mu zemer, t'kalojm jeten bashk
se ti je sexy femer, ska mos me t'dasht
je si nje lule, si me ta kerku
a pranon o shpirto me fjet me mu?
afrohu me ngat, m'thuaj po!
mos e zgjat tlutem, mos vono!

Doje apo sdoje, un ktu po te pres,
me pervelove drit, un per ty po vdes..

Ref:
Bella sa te du, Bella sa te du..
Veq nje her ti me m'thon baby??
hajde me mu..

Mi muovi il bacino con un ritmo interresante
sai essere dolce ma tanto accattivante
giorno dopo giorno ti voglio di più
dimmi di si lo vuoi anche tu
sei solo mia
dai ti porto via?
son solo tuo
e tu sei solo mia
dai ti porto via?

doje apo sdoje, un ktu po te pres,
me pervelove drit, un per ty po vdes..

Ref:
Bella sa te du, Bella sa te du..
Veq nje her ti me m'thon baby??
hajde me mu..


Ky tekst u dërgua nga Albania1
Më Shumë Këngë Nga Silvan Pentars:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet