TEKSTESHQIP

Silvana Bushati
Më Harro
Lyrics

S'jam me me ty boy,
S'me ke merituar.
Tani e vuaj vetmin boy,
Per mua je i harruar.

Ti te pamunduren kerkon,
Qe t'jem serish me ty.
Jo nuk ka me kthim.
Per mua ti mos jeto,
Me lotet nuk kane sy.
Se e shijoj klipin tim.

Refreni-Ti thua se nuk jam un,
Cdo dite dhimbje me shume.
Ti e meriton.
Ti thua se nuk jam un,
Dhe me kerkon gjithkund.
Lamtumire dhe me harro.

DËRGOI:
Renditja:
Top 200