Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Silvani është këngëtar i njohur. Në Maj 2007, Silvani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "S'duhet Te Jete E Veshtire".

Në Maj 2008, Silvani merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Hekurani Dhe Shoket E Tij".

Në Maj 2009, Silvani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist