Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silvani - Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)".
3. Video është e këngës "Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)", por nuk këndohet nga Silvani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Silvani - Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

07/03/2009

2009-03-07T12:27:58+00:00A mos ndoshta ti genjen
A mos ndoshta ti genjen
S'e di...

Ca gjera thuhen, ca gjera s'thuhen
Ca gjera nuk eshte mire te thuhen
Tjeter flasim, tjeter themi
Tjeter gje duam te themi

Ca gjera thuhen, ca gjera s'thuhen
Ca gjera nuk eshte mire te thuhen
Tjeter flasim, tjeter themi
Tjeter gje duam te themi

A mos ndoshta ti genjen
A mos ndoshta ti genjen
S'e di...
Po te them qe s'te besoj
Po te them qe s'te besoj
Tani...

Ca njerez duhen, te tjere nuk duhen
Ca njerez nuk eshte mire te duhen
Tjeter flasim, tjeter juemi,
Tjeterkush duam te jemi

Ca njerez duhen, te tjere nuk duhen
Ca njerez nuk eshte mire te duhen
Tjeter flasim, tjeter juemi,
Tjeterkush duam te jemi

A mos ndoshta ti genjen
A mos ndoshta ti genjen
S'e di...
Po te them qe s'te besoj
Po te them qe s'te besoj
Tani...

(Solo)

A mos ndoshta ti genjen
A mos ndoshta ti genjen
S'e di...
Po te them qe s'te besoj
Po te them qe s'te besoj
Tani...

Ca gjera thuhen, te tjera s'thuhen
Ca gjera nuk eshte mire te thuhen
Tjeter flasim, tjeter themi
Tjeter gje duam te themi
Ca njerez duhen , te tjere nuk duhen
Ca njrez nuk eshte mire... te duhen


Më Shumë Këngë Nga Silvani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet