Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silvi Fort - Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Play".
3. Video është e këngës "Play", por nuk këndohet nga Silvi Fort.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Silvi Fort - Play  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Proenti A Success Story"

Komente

Asnjë Koment

08/08/2018

2018-08-07T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Play" kënduar nga Silvi Fort.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvi Fort i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Samanta S - Play

Ti mos me prek se dieg
Jam mo e mira sot per ty patjeter
Terheq un si magnet
Ato me thone te gjith je kryeveper

Kujdes se dieg
Mos prek mos prek
Terheq me sheit
Si kryeveper

Kur du i jap play
Ti lshoju ma knej
Po deshe replay
3D un ta kthej dimension tjeter

Me nje program te fshi
Te bosh update per ty kjo eshte e tepert
Ti shpirt ske bateri
Mjaft fole fjale po hajt boje me veper

Program up date
Te fshij ty shpejt
Replay mo knej
Dimension tjeter

D-Komit - Play

woah ça c'est un putain de son
woah D-Komit hahaa artoni beatz

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t bjen men

D-Komit.
futja play seni jem esht exkluziv
nese kurr sma ke ni zani ather esht exploziv
e boj hit arton ni beat rep shqip muzik
nije vet kur konga jeme n'zemren tane bon tik
per femna i pershtatshum qdo koh jom i gatshum
aspak i rahatshum per hite i pandalshum
doni me dit po e shoh hiq qe se kan prit
ju menoni qe u kry no no c'est pas fini
un apet kthena mos ta ni du me plotsu qdo deshir
gjithmon e kom mene me bah hala ma mir
hala ma shum me sill me bah boum me dridh
shpejt shihet e nihet se si petriti ska till
eeeeej qa me than dost nuk e di qfar beati ngon
nuk e di a e kupton zani jem larg tingllon
non stop hip hop qatah qe bojna hot hot
nihet tona venet se na nuk e qesum kot.

LIL'A (2ton)
woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

LIL'A (2ton)
wooh prit edhe pak prit edhe pak
bomuni n tak bonuni kejt artonin sun e kaperceni
se me flow jom si zezak qyky o fakt ......... se jom paraprak i sakt
definicionet i kum dit para se me bah beat
astritin e kom tu prit gjithmon n qef per me qit
nermal qe do me bertit secilli kur hini n ket shit
2 2 2 2 2 ton nije fresh o petrit 2 ton
prap ni zo me flow po doni me bah muziken
si llace go ky sen o per dance flow ooooo oo oo o premier kur o fjala per 2 tonat kejt e din qe bin n'vler shit kur thu per mu i dopt je ti per veti deshira me munci dallon se n'varet pi buxhetit problemin e ki te lekt nuk e ki te kfaliteti qa to sene qe i don planin ty ta prish buxheti.

LIL'A (2ton)

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

D-Komit

Hit hands up ................. uuuuuh

Hit hands up ................. uuuuuh

Hit hands up ..................... uuuuh

Hit hands up............. uuuuh

LIL'A (2ton)

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

Jennifer Lopez - Play

Could wait all night and day
To go to a party
Sit down and wait
Give my request to the DJ
'Cause my song he's gotta play
And when I hear that beat
I get my body up out my seat
Grab a guy and move my feet
He's playin' my song

Play, come on
Play that song
Play it all night long
Just turn it up and turn me on
Play, come one DJ
Play that song
You that it turns me on
Just turn it up and turn me on

I don't care if everybody gone
Turn it up
'Cause it turns me on
Keep dancin' all night long
It feels so good that it can't be wrong
I get the chills up and down my spine
Whenever I hear that song of mine
When it stops better press rewind
Let me hear it
One more time

Play, come on
Play that song
Play it all night long
Just turn it up and turn me on
Play, come one DJ
Play that song
You that it turns me on
Just turn it up and turn me on
Më Shumë Këngë Nga Silvi Fort:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë