Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvi Fort - Spain  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Proenti A Success Story"

Komente

Asnjë Koment

08/08/2018

2018-08-07T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Spain" kënduar nga Silvi Fort.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvi Fort i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Silvi Fort:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet