Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Simpatics

Nuk ka akoma asnjë votë

Simpatics është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ksb

Prishtina Dhe Tini

Ravosok

Night Rappers

Kpucat E Zeza

Thugs Way

Motrat Fejza

Koha

M.G.G

Mbretëria Records

Tags: Simpatics


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet