Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hajdini - Moj Selvie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj Selvije e kuja je?
Jom e nonës e babës ku-jo kom le-e
Jom e nonës e babës ku-jo kom le-e

Jom e nonës, o jom e babës
Jom e nonës, o jam e babës
jom Selvija moj hajde e J-elez j-agës
jom Selvija moj hajde e J-elez j-agës

J-elez Aga rrin-o n’at çadër
shef Selvijen moj hajde kërcente me da-ajre
shef Selvijen moj hajde kërcente me da-ajre

J-elez Aga oh rrin-o m’at kodër
shef Selvijen moj hajde kërcente me lo-jodër
shef Selvijen moj hajde kërcente me lo-jodër

J-elez Aga na u idhnue
se Selvija moj hajde moj na u ba grue-e
se Selvija moj hajde moj na u ba grue-e

Elez Aga na u mërzite
se Selvija moj hajde ç’u u ka rrite-e
se Selvija moj hajde u pa-jaska rrite-e


Sinan Hajdini - Moj Selvie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Selvie".
3. Video është e këngës "Moj Selvie", por nuk këndohet nga Sinan Hajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hajdini:


Komente 0